پرش به


تصویر

معرفی یک سایت برای درج آگهی رایگان


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 insert ads

insert ads

    Newbie

  • Members
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹ قبل از ظهر

در این پست می خواهیم سایتی را معرفی کنیم که می توانید از آن برای معرفی خودتان استفاده کنید می توانید محصول خود را ،کسب و کار خود را ، شرکت و خدمات خود را در آن معرفی کنید و بالطبع در آمد خوبی را با تبلیغات به دست بیاورید .

سایت نیازمندیها سایتی است که میتوانید با حضور در آن و بعد ارز ثبت نام (که البته زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت ) متنی درباره خودتان قرار دهید و آگهی خود را درج کنید . آگهی درج شده توسط شما به مدت یک ماه درون سایت باقی خواهد ماند و افرادی که در سایت نیازمندیها حضور داشته باشند میتوانند آگهی شما را دیده و با شما تماس بگیرند .

با امکاناتی که در سایت موجود می باشد می توانید آگهی خود را در بین رقیب هایتان بالاتر قرار دهید و همچنین توجه داشته باشید قرار دادن آگهی ها در سایت نیازمندیها دات نت هیچ محدودیتی از لحاظ تعداد آگهی ندارد در صورتی که بخواهید می توانیم شما را در کل سایت توسط بنر موجود در سایت معرفی کنیم و تمامی اشخاصی که در سایت هستند شما را ببینند .

logo.jpg

در سایت ما امکان درج لینک نیز موجود می باشد در سایت می توانید علاوه بر امکانات ذکر شده می توانید یک فروشگاه برای خود و محصولات و شرکت خود داشته باشید یعنی در یک صفحه مخصوص خود تمامی محصولات را درج کنید و مانند یک وب سایت معمولی خود را در سایت نیازمندیها در دید قرار دهید .

سایت نیازمندیها دات نت دارای بازدید کننده بسیار زیادی می باشد و با این تعداد بازدید و پتانسیل می توانید درآمد خود را بیشتر  کنید . در صورتی که بخواهید به سایت نیازمندیها دات نت سر بزنید به لینک موجود بروید و آگهی رایگان درج کنید


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی